Menü

 

/

  KURUMSAL  

/

 

Şirket Değerleri

Şirket Değerleri

1. Ortaklık – İş ortaklarımız için en önemli irtibat kişileri olmak en önemli hedeflerimizden biridir. Ortaklarımızla birlikte mevcut ve olası zorluklara yönelik çözümler geliştiriyor, iş ortaklarımızın taleplerine hızlı ve hedef odaklı bir şekilde cevap veriyoruz. Kalite, şeffaflık ve güvenilirlik ile öne çıkarak iş ortaklarımızla adil, güven ve ortaklık ilişkisi içinde çalışıyoruz.

2. Sorumluluk – Topluma karşı sosyal ve ekolojik sorumluluklarımızın farkındayız. Tüm yasal düzenlemelere uyarak ve sorumluluğumuzu yasaların ötesine taşıyoruz. Gelecek nesillerin temel yaşam koşullarının korunmasına katkıda bulunuyor; ekolojik, sosyal, kültürel ve sportif taahhütleri destekliyoruz. Başkalarının katılmasını ve ilham almasını sağlamak için bu ruhu yayıyoruz.

3. Girişimcilik – Bir şirket mantığıyla düşünür ve hareket ediyoruz. Hesaplanmış ve makul riskler almaya hazırız. Mevcut pazar gelişmelerinin yanı sıra teknolojik ve sosyal değişikliklere hızlı ve esnek bir şekilde yanıt veriyoruz. Her gün elimizden gelenin en iyisini yapıyor ve CRONIMET ‘in ihtiyaçları ve hedefleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Kendi sorumluluk alanımızda proaktif ve sürdürülebilirlik mantığı içinde hareket ediyoruz.

4. Öğrenme – Öğrenmeye açık bir şirket olarak kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Hataları fırsat olarak görüyor, hatalardan ders çıkarıyor ve kendimizi geliştiriyoruz. Karşılıklı saygıya dayanan ve yapıcı olan geri bildirimlere açığız. Yeni şeyler denemek ve geleneksel olanı sorgulamak konusunda cesur ve meraklıyız. Daha iyi olmak için hem teknik hem de kişisel olarak kendimizi geliştiriyoruz.

5. Saygı - Başkalarına kendimize davrandığımız gibi davranırız. Birbirimizle güvene ve saygıya dayanan bir iletişim içindeyiz ve özgün, sosyal ve kültürel farklılıklara açık ve hoşgörülü yaklaşırız. Karşılıklı olarak birbirimizi destekleyen ve güvenen bir ekibiz. Açık ve eşit bir şekilde iletişim kuruyor ve bilgilerimizi paylaşıyoruz. Hem çatışmaları hem de eleştirileri açık ve saygılı bir şekilde ele alabiliyoruz.